Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort

TR

Deluxe

Explore the Deluxe Room.

Partial sea view | 1 Twin Bed or 1 French Bed | 26-28 m2 | max 3 Adults or 2 Adults + 1 Child

Deluxe Room's
room ambience.

 • Refined architecture.
 • An elegant palette of the most beautiful shades of blue.
 • Balcony and unique view.

Features

 • Free internet access.
 • 32″ LCD Television
 • 24-Hour room service
 • Mini bar
 • Shower, bathrobe and free bathroom/cosmetics
 • Safety Deposit Box
 • Central Air Conditioning
 • Kettles
 • 1 Twin Bed or 1 French Bed
  1 October bed can be accommodated for extra people.

Book a reservation for a unique vacation experience or consult our booking expert.

Check out our other rooms.

Teklifler

Ilıca Hotel'in ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Bayram Programı

14 Haziran • 21:00-23:00 – İlker Özalp

16-19 Haziran • 15:30-17:30 – Duo Cuba

16-18 Haziran • 21:00-23:00 – Capella Akustik

17 Haziran • 21:00-23:00 – Bekir & Şükran

19 Haziran • 21:00-23:00 – Arda Emin Zevkliler

Kurban Bayramına özel fırsatları kaçırmayın, hemen arayın!

aqtc2

Aqua Toy City Fırsatı!

Eğlence başlıyor! Aqua Toy City 1 Haziran 2024 tarihinde açılıyor!

Açılışa özel, 1-15 Haziran tarihlerinde otel misafirlerimize özel ücretsiz!

Satın Alma

Yerel tedarikçilere öncelik veren bir satın alma politikası uygulanmaktadır. Tesislerimiz için tedarikçiler belirlenirken üretim alanlarında denetimler yapılmakta ve belirli zaman aralıklarında bu denetimler tekrarlanmaktadır. Ilıca Hotel olarak bölgesel kalkınmayı desteklemek adına tedarikçiler, ihtiyacı ve gereklilikleri karşılaması durumunda bölgeden seçilir. Satın Alma Politikası’ nda belirtilen şartlara uygun olarak satın alımlar gerçekleştirilmektedir.

Tedarikçileri seçerken tedarikçi seçme kriterlerine öncelik verilerek onaylı tedarikçi listesi oluşturulur ve en az yılda bir kez tedarikçi denetimi gerçekleştirilir.

Yerel olarak sahip olunan satın almalar ölçülür. Uygun fiyatlı olup yerel olmayan satın almalarda tedarikçi değerlendirme formunda değerlendirilir.

Tedarikçi firmalarımızın %23’nü yerel tedarikçiler karşılamaktadır.

Otellerimiz atıkları en aza indirmek için tüm malzemelerde tek kullanımlık malların satın alınmasını dikkatle yönetiyor ve toplu alımları destekliyoruz.

Satın Alma Politikası

 • Tüm yasal düzenlemelere uyum gösteren tedarikçiler ile çalışıyoruz.
 •  Satın alma birimi çalışanları, ekipman donanım ve şirket alımlarında enerji verimliliği kapsamında satın almalarına öncelik verir.
 • Enerji verimliliği yüksek, sertifikalı, geri dönüştürülmüş içeriğe sahip, onarılabilen ürünler tercih edilir.
 • Sertifikalı ürünlerin ve tedarikçilerin mevcut olmadığı yerlerde, yerel ürünler  ve  yerel tedarikçileri tercih etmekteyiz. Böylece bölge halkını desteklemeyi ve tedarikçi firmaların teslimat araçlarının CO₂  salınımlarını minimize ederek çevreye yapılan etkilerin azaltılması hedeflenmektedir.
 • Yeniden kullanılabilir, yeniden doldurulabilir, geri dönüştürülmüş içeriğe sahip, bitkisel ve su bazlı ürünler tercih edilir. Yeni kırtasiye malzemeleri satın alınırken, öncelikle mevcutlar kontrol edilerek kullanmaya teşvik edilir.
 • Geri dönüştürülmüş veya yenilenmiş, sürdürülebilir kaynaklı, yerel üretim ve çevre sertifikalı mobilyalar ve inşaat malzemeleri tercih edilir.
 • Sürdürülebilir ulaşıma katkı sağlayan çevresel etkisi en aza indirilmiş araçların satın alınması teşvik edilir.
 • Tehdit altındaki türleri kullanmıyoruz  ve  satın alımı ve avlanma yapmamaktayız.

Lobby Bar

Arzunuza göre hazırlanan tüm soğuk ve sıcak içeceklerin, damak tadınıza uygun aperatif, tatlı ve ana yemeklerin sunulduğu Lobby Barımız tüm gün hizmetinize açıktır.

Hizmet Saatleri

7/24

Grill Bar & Rest.

Ege’nin muhteşem manzarasına sahip Grill Bar & Rest. lezzetli yemekleri ve benzersiz kokteylleri ile harika bir gastronomi deneyimine yolculuk etmenizi sağlıyor.

Hizmet Saatleri

Yaz Sezonu: 09:00 – 23:00

Summer Cocktail Bar

Deniz ile iç içe, birbirinden enfes kokteylleri deneyimlemeniz için Summer Bar sizleri bekliyor. 

Hizmet Saatleri

Yaz Sezonu: 10:00 – 23:00

Masajlar

Aroma Terapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Geleneksel Bali Masajı

Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz. Geleneksel Bali masajı, vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için uygulanır ve vucuda derin bir rahatlama getirir. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla orta bir basınç kullanılarak adele tabakalarının altına ulaşılır. Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegresyonunu iyileştirmeye yardımcı olur. 

Anti Stres Masajı

Bu masaj manüplasyonların temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masadır. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Thai Masajı

Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır. Altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajı, düz ve pürüzsüz ısıtılmış taşlarla yapılan bir masaj türüdür. Bu masajda genelde bazalt ve siyah volkanik taşlar kullanılır ve bu taşların çoğu ısıyı absorbe edebilme özelliğine sahiptir. Taşla verilen ısı hem rahatlatır hem de kas ağrılarınızın geçmesine yardımcı olur.

Hint Baş Masajı

Baş, omuz ve boyun bölgesine özel teknikler ile yapılan Hint baş masajı vücudunuzun fiziksel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğünü bulmasına ve doğal mekanizmasının harekete geçmesine yardımcı olacaktır. Çampisaj üst beden, sırt, omuz, boyun, saç derisi, saçlar ve yüze aromatik öz yağlarla uygulanan; özel tekniğiyle kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandıran bir masajdır.

Refleksoloji Ayak Masajı

Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Lomi - Lomi Masajı

Lomi Lomi Masajı Amerika ve Avrupa’da hızla yayılan 80 dakikalık bir masaj tekniğidir. Ruh ve bedeni aynı derecede dinlendiren bu terapi, geleneksel olarak Hawai adalarındaki şamanist “Kahuna” şifacıları tarafından “tapınak masajı” olarak özellikle üst yöneticilere ve krallara yapılırdı. Lomi Lomi Masajı sıcak aromatik yağlar ile uzun uzun rahatlatıcı masaj hareketleri, çok yavaşça ve saygılı yapılan mobilizasyon teknikleri ile uygulanmaktadır. Eski Hawai “Huna” felsefesine göre, her insanın içinde problemlerini çözebilen pozitif güçler vardır. Lomi Lomi Masajı bu pozitif enerjileri uyandırmayı yardımcı olur.

Dört El Masajı

İki terapistin senkronize olarak ve ahenk ileyaptıkları olağanüstü Dört el masajı deneyimini siz de yaşayın. Dörtel masajı genellikle iki kişinin uygun ve uyum hareketleri ile masaj yaptıran kişinin vücudunda 2 çift elin ahenk ile dans edişi de diyebiliriz. Bu dört el masajı hizmetinin en büyük amacı ile 2 farklı kişinin aşırı yüklenmiş elektriği tek bir masaj ile bertaraf etmeyi hedefler.Vücuttaki enerji merkezlerini harekete geçirerek, çakralardaki tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Dört el masajını diğer masajlardan ayıran en önemli özellik; masajı yapan terapistlerin aynı anda ve senkronize bir şekilde hareket ediyor olmasıdır. Dört el masajımızda, iyileştiren dokunuşlar ve huzur dolu bir ortamda kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

Yüz Masajı

Anti Selülit Masajı

Lenf sistemini ve kan dolaşımını harekete geçiren bu çok özel bakım, selülit oluşumuna yatkın ve portakal kabuğu görünümündeki bölgelere ağırlık verilerek özel ürünler ile uygulanır. Masaj sonrasında, selülitlerin azalması ve toksinlerin atılmasına yardımcı olan tüm vücuda uygulanacak yosun maskesini tavsiye ederiz.  

Mix Masaj

Köpük Masajı

Klasik Türk Hamamı’nda uygulanan bakımla cildinizin yumuşaması ve toksin atması sağlanır. Keseleme işlemi kan dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda da cildin pürüzsüz olmasını sağlar., vücudunuz ölü hücrelerden arındırılır ve gözeneklerin açılması sağlanır. Keseden sonra yapılan sabun masajı ile bakım tamamlanır.   

Vücut Bakımları

Deniz Yosun Bakımı

Deniz yosunu vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Pudra şeklindeki yosunun sıcak su ile yapılan maskesi tüm vücuda uygulanır. Yosun uygulaması ile vücudunuz toksinlerden arınacak ayrıca zayıflama veya selülit tedavisinde de çok iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

Deniz Tuzu Peeling

Vücudunuzu ölü deriden arındırmak için muhteşem bir terapi. Deniz tuzu ve özel aromaterapi yağları ile tüm vücudunuza uygulanacak Deniz Tuzu Peelingi ile cildinizin derinlemesine nefes aldığını hissedeceksiniz.

Termal Havuz Değerleri

Çeşme’de yüzeye çıkan sıcak sular, kaynağın derinliğine göre sodyum ve klorürün baskın iyon olduğu su tipinde olup daha derinden alınan örnekler deniz suyu niteliğindedir. Su ortalama 42 ila 61 °C’ye çıkar. Ph değeri 6.5 – 6.7 arasındadır. Otelimizin suyu 35 ila 38 °C’dedir.

lons mg lt lons mg lt
Potassium K+ 460.207
Sodium Na+ 8.262.146
Calcium Ca+2 1.137.970.8
Magnesium Ma+2 1.878.652
Iron Fe+1 0.400
Aluminium Al+3 0.170
Zinc Zn+2 0.130
Chloride Cl 18.900.039
Bromide Br 0.126
Fleur F 4.800
Sulphate So2 2.150.000
Nitrate N 4/3 0.660
Hydrophosphate HPO2 0.225
Bicarbonate HCO3 28.600
Metaboric acid HBO2 18.630
Copper Cu 23 mg/kg
Iron Fe 14.800 mg/kg
Zinc Zn 55 mg/kg
Magnesse Mn 410 mg/kg
Chromium Cr 30 mg/kg
Cadmium Co 0.1 mg/kg
Lead Pb 1 mg/kg
Nickel Ni 24 mg/kg
Ph(mud) 6.69
Ph (extracts) 7.65
Conductivity 36.9 ms/cm
Total Salt %2.55
Total Sulphur 11,267 mg/kg
Total Phosphorus 169.6 mg/kg
Organic Matter 199%

Elektrik Tasarrufu

Ilıca Otel de Enerji tüketimi türe göre ölçülüp raporlanır. Toplam tüketimi azaltmak için hedefler belirlenir ve yenilebilir enerji olarak % 14 lük kısmı jeotermalden faydalanır.

Tesisimizde öncelikle enerji kullanımı ile ilgili değerler günlük olarak takip edilmekte ve sorunlara günlük olarak müdahale edilmektedir. Fazla tüketimin gerçekleştiği bölümler belirlenmekte ve olası tasarruf alanları tespit edilmektedir.

Satın aldığımız tüm elektronik ürünlerin enerji tasarruflu olmasını ve tüm çalışanlarımızın enerji tasarrufu konusunda eğitim almasını hedeflemekteyiz. Otelimizde enerji tasarrufu ile ilgili aşağıdaki çalışmalar yapılmakta ve sürekliliği sağlanmaktadır.

Tüm odalarda balkon kapısının açılması durumunda ısıtma/soğutma cihazlarını devre dışı bırakan sistemler kullanılmaktadır.

 • Otelimizde tüm oda ve genel alanlarda enerji tasarrufu sağlamak ve tehlikeli atık miktarının azaltılmasına yönelik akkor ampuller yerine tasarruflu aydınlatmalar ya da LED aydınlatmalar kullanılmaktadır.
 • Otel geneli bina çevre aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri otomasyondan kumanda edilerek kontrolleri sağlanmaktadır.(Akıllı saatler mevcut)
 • Uygulanabilir misafir ortak alanlarında harekete duyarlı sensörlü aydınlatmalar kullanılmaktadır.
 • Odalarımızda elektronik anahtar kartlar kullanılmaktadır.
 • Tüm elektrikli cihazların belirli aralıklara bakım ve temizlikleri yapılarak oluşabilecek enerji kayıpları minimize edilmektedir.
 • Mümkün olan noktalarda fotoselli kendiliğinden açılır – kapanır kapılar kullanılmakta ve ısıtma / soğutma kaybı ile gerçekleşecek olan enerji tüketimi azaltılmaktadır.
 • Uygun olan kapılarda hava perdesi kullanımı ile ve ısıtma / soğutma kaybı ile gerçekleşecek olan enerji tüketimi azaltılmaktadır.
 • Isıtma ve soğutma cihazlarının yerleşimi enerji verimliliğini azaltmayacak şekilde planlanmaktadır.
 • Talep etmeyen misafirlerimizin odalarındaki linen malzemeleri gün aşırı değiştirerek yıkama / kurutma / transfer kaynaklı elektrik tüketimini düşürmekteyiz.
 • Frekans kontrollü pompalar kullanmaktayız.
 • Çamaşırhane çalışma saatleri program dahilinde ayarlanmaktadır
 • Dış mekân aydınlatmalarında zaman saati kullanılır. Yaz kış saatlerine göre aydınlatma zamanları ayarlanır.

Su Tasarrufu

Sağlık, hijyen ve misafir memnuniyeti konularından ödün vermeden genel su tüketimini azaltmak amacıyla su tasarrufu sağlayan donanımlar kullanmakta; misafirleri bilgilendirmekte ve çalışanlarımızı bu konuda eğitmekteyiz.

Otelimizde su tasarrufu ile ilgili aşağıdaki çalışmalar yapılmakta ve sürekliliği sağlanmaktadır:

* Düşük debili özel musluklar ve duş başlıklarının yanı sıra, fotoselli veya zaman ayarlı musluk, duş ve pisuarlar kullanarak, gereksiz su kullanımının önüne geçmekteyiz.(Lobby tuvaletler, otel odalarında)

* Düşük hacimli rezervuarlar aracılığıyla sifon suyu kullanımını azaltmaktayız.(bahçe bloklarda 8 cm 7 lt lik küçük hacimli)

* Oda tuvaletlerinden gerçekleşen su sızıntılarının fark edilmesi ve önlenmesi için personelimizi eğitiyor, konuklarımızdan bu sızıntıları bize bildirmelerini bekliyoruz.

* Doğayla uyumlu bahçemizi damlama ve fıskiye sistemleri ile sulamaktayız. Ayrıca sulama sisteminde otomasyon ile su tüketimi minimize edilmektedir.

* Otel odalarında küvetlerin kaldırılması sonucunda su tüketimi azaltılmıştır.

* Odalarda bilgilendirme kartları konulmuştur.

Su tüketim 2022 yılı için geceleme başı  0,30 m3/gün

Çamaşırhane ve yemekhane atık suları için önlem tesisi kurulmuştur.Atık su analiz sonuçları İZSU nun sınır değerlerine uygun görülmüş ve kanal bağlantı ruhsat belgesi alınmıştır.

İletişim

Ilıca Hotel olarak sürdürülebilirlik çalışmalarımızı paydaşlarımızla paylaşarak geliştirip iyileştirmeyi hedefliyor ve paydaşlarımızın katılımlarını sağlayarak sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Çalışanlarımız

Birebir görüşmeler ve grup toplantıları, eğitim ve çalıştaylar, performans değerlendirme ve kariyer geliştirme toplantıları, faaliyet raporları ve anketler

Misafirlerimiz

Misafir Memnuniyet Anketleri, İstek Formları,Çevre anketleri, İletişim Formları, Sosyal Medya

Tedarikçiler

Satınalma şartnameleri, Tedarikçi denetimleri, Performans Değerlendirme Sistemi, Toplantılar, Görüşmeler

Kamu Kuruluşları

Toplantılar, bilgi talepleri (gerektiğinde), faaliyet raporu

Üniversiteler ve Akademisyenler

Stajyer Programı, konferans-toplantı katılımı, burslar

Basın

Röportajlar, basın bültenleri

Yerel Topluluklar

Sosyal Projeler, bilgi talepleri (gerektiğinde), faaliyet raporları, toplantılar

SPA Menü

 • Masajlar
 • Bakımlar
 • Bone-Kese
 • Kampanya
Aroma Terapi Masajı

30 Dakika 1600₺ - 50 Dakika 2300₺

Geleneksel Bali Masajı

30 Dakika 1700₺ - 50 Dakika 2500₺

Medical Masajı

30 Dakika 1700₺ - 50 Dakika 2500₺

Thai Masajı

50 Dakika 2000₺ - 80 Dakika 3000₺

Sıcak Taş Masajı

40 Dakika 2000₺ - 80 Dakika 3250₺

Hint Baş Masajı

30 Dakika 1850₺

Refleksoloji Ayak Masajı

30 Dakika 1850₺

Lomi-Lomi Masajı

40 Dakika 2000₺ - 80 Dakika 2850₺

Dört El Masajı

50 Dakika 4000₺

Yüz Masajı

30 Dakika 1500₺

Anti Selülit Masajı

30 Dakika 1700₺

Mix Masaj

80 Dakika 3200₺

Kahve Peeling

30 Dakika 1500₺

Deniz Yosun Bakımı

30 Dakika 1500₺

Deniz Tuzu Peeling

30 Dakika 1700₺

Köpük Masajı

25 Dakika 1500₺

Geleneksel Türk Kesesi

20 Dakika 1500₺

Geleneksel Türk Hamamı • Kese & Köpük Masajı

45 Dakika 2000₺

Özel Türk Hamamı

60 Dakika 3000₺

Bez Bone - 35 TL

Plastik Bone - 90 TL

Kese - 90 TL

14 Şubat'ta tüm masajlarda %20 indirim.

Sürdürülebilirlik Politikası

 • Misafirlerimizin tüm geri bildirimlerini değerlendiriyoruz. Elde ettiğimiz veriler doğrultusunda süreçlerimizi iyileştiriyoruz.
 • Çalışanlarımızın çalışma haklarına saygı duyuyor, yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde takip ediyoruz.
 • Çocuk işçiliğin kaldırılmasını destekliyoruz.
 • Tüm süreçlerimizi temel değerlerimize bağlı kalarak, uymakla yükümlü olduğumuz yasal ve diğer şartlara uyum anlayışı ile sürekli geliştiriyoruz.
 • Bilgi güvenliği ile ilgili mevzuata uygun hareket ediyor, süreçlerimizi geliştiriyoruz.
 • Sektöre yön veren inovasyon çalışmaları ile teknolojik sistemlere yatırım yapıyoruz.
 • Çalışanlarımıza düzenli eğitimler vererek gelişim ve ilerleme fırsatı sunuyoruz.
 • Çalışanlarımıza sağlıklı güvenli çalışma ortamı sunuyor, istek, öneri ve şikayetlerini iletebilecekleri çeşitli imkanlar sunuyoruz. Çalışanlarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirerek yönetim sistemlerimizin gelişimine katkı sağlıyoruz.
 • Sıfır kaza ilkesiyle çalışarak, iş sağlığı ve güvenliğini kurumsal kültür haline getirmek istiyoruz.
 • Politikamızı işletirken ilgili taraflarımızın katılımına önem veriyor, gerektiğinde şeffaf bilgi sunuyoruz.
 • Yerel/Bölgenin doğal ve kültürel mirasının ilgili misafirlerimizi ve çalışanlarımızı bilgilendiriyoruz,
 • Yatırımlarımızı planlarken; binalarımızın ve alt yapı sistemlerimizin; korunan hassas alanlara, tarihi mirasa, doğal ve kültürel çevrenin bütünlüğüne olan risklerini dikkate alıyoruz. Arazi kullanımı, inşaat, bakım onarım işlemleri, tasarım, peyzaj düzenlemesiyle ilgili çalışmalarımızda yerel/bölgeye uygun, sürdürülebilir uygulamalar ve materyaller tercih ediyoruz.
 • Binalarımızı ve konseptimizi tasarlarken, özel ihtiyacı olan misafir ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını düşünüyor, herkes için erişilebilir hizmet anlayışını benimsiyoruz.
 • Tarihi, arkeolojik, kültürel ve manevi öneme sahip yerel/bölgesel mülklerin, alanların ve geleneklerin korunmasına ve gelişmesine katkı sağlıyoruz.
 • Ürün/hizmet alımlarında niteliği ve kalitesini kullanıcılarla değerlendiriyor ve analiz ediyoruz. Tedarikçi seçiminde adil, dürüst ve tarafsız davranıyoruz.
 • Faaliyetlerimizi, kendi iç dış hususlarımız, ilgili taraflarımızın ihtiyaç ve beklentilerini ele alarak potansiyel riskleri önceden analiz ediyor, sürekli iyileştirme hedefi doğrultusunda geliştiriyoruz. Risk Yönetimi Sürecini tüm iş süreçlerimizde ele alıyor, yeni fırsatlar elde etmeyi amaçlıyoruz.
 • Sürdürülebilir kalkınma doğrultusunda, Turizm sektöründe öncü, uzun vadeli değer yaratmayı hedefliyoruz.

Önce İnsan

Ilıca Hotel faaliyetleri ile ilgili olarak uluslararası kabul görmüş tüm insan haklarına saygı göstermeyi taahhüt eder ve bu kapsamdaki tüm mevzuat ve sözleşmelere uyum sağlar. Bu doğrultuda tüm misafir ve çalışanlarımızı ırk, renk, cinsiyet, din, görüş, yaş, sosyal ve medeni durum, aile kökeni, fiziksel veya zihinsel engel ayrımı yapılmaksızın eşit olarak değerlendiririz.

Herkes için erişilebilirlik

Tesisimiz içerisindeki alan ve faaliyetler, operasyonun niteliğine uygun olarak, engelli bireyler tarafından erişilebilir niteliktedir.

Bu kapsamda,tesisimizde engelli personel istihdamını desteklemekteyiz.

Otelimizde engelli misafirlerimiz için özel hazırlanmış 3 oda ve 2 wc bulunmaktadır.

Tesis içerisinde bulunan alanların girişleri tekerlekli sandalyeye uygun genişlikte tasarlanmıştır.

Yürüyüş yolları tekerlekli sandalyeye uygun olup eğimli rampalar mevcuttur.

Asansörlerin genişliği tekerlekli sandalyeler için uygundur.

İhtiyaçlarına uygun 2 tekerlekli sandalye ve ekipmanlar otelimizde yer almaktadır.

Otelimiz personeli, engelli bireylerin konaklamaları sırasında her türlü yardımı sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak için özel hizmet sunmaya hazırdır.

Misafir Deneyimi

Otelimizde misafir deneyimi sürdürülebilir unsurlar da dahil olmak üzere günümüz şartlarına ve değişen tüketim kültürüne odaklanarak sürekli yenilenmektedir.

Misafir deneyimi analizleri yapılmakta ve aldığımız geri bildirimler dahilinde, yatırımlarımızı misafirlerimizin talep ettiği alanları geliştirmek için yönlendiriyoruz.

Çalışan hakları ve motivasyonu

Lojman Kullanımı

Personel lojmanları Ilıca Hotel’ de bu haktan faydalanmak isteyen tüm personelimizin kullanımına açıktır.

Eşitlik

Şirketimizde ve otelimizde gerek misafir gerekse personel olarak farklı din, dil, ırk mensupları bulunmaktadır. Temel prensibimiz hiç kimsenin cinsiyet, din, dil ve ırk konularında ayrımcılığa maruz kalmamasıdır. İK departmanı tarafından verilen oryantasyon eğitimlerinde de bu konu anlatılmakta ve personelin benimsemesi sağlanmaktadır. Ayrıca çalışan hakları ve bu konuya verilen önem İK Departmanı tarafından yapılan Oryantasyon eğitimlerinde vurgulanmaktadır.

Personel Servisleri

Değişik vardiyalarda çalışan personelimizin ulaşımını servis araçlarımız ile ücretsiz olarak sağlamaktayız. Çalışma saatlerine göre programı düzenlenen servis araçlarımız İzmir, Alaçatı, Çeşme, Ildır, Çiftlik Köy, Dalyan ve Lojman hattında taşıma yapmaktadır.

Personel Yemekhanesi

Çalışanlarımız için personel yemekhanesinde çıkan tüm yiyecekler ücretsizdir. 14 günlük menüler dâhilinde en az 3 çeşit yemek, salata çeşitleri ve tatlı / meyve sunulmaktadır.

Çalışan Sağlığı

Otelimizde çalışanlarımızın faydalanabildiği Revir bulunmaktadır. Revir de 10:00-19:00 arası hemşiremiz hizmet vermekte ve  haftanın belirli günlerinde İşyeri Hekimi’ nden ücretsiz destek almaları sağlanmaktadır.

Çeşitli özel hastaneler ile müdürlerimize tamamlayıcı sağlık sigortası imkanı sağlanmaktadır.

Çamaşırhane Kullanımı

Tüm çalışanlarımız için iş üniformaları ve iş ile ilgili giyilen her türlü giysi ücretsiz olarak temizlenmekte ve steril olarak teslim edilmektedir.

Eğitim

Tesisimizde yıllık eğitim planları doğrultusunda farklı içerikte iç ve dış kaynaklı eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ile personelimizin yetkinliği ve bilgi düzeyinin artırılması amaçlanmaktadır.

Oryantasyon eğitimleri, İşbaşı eğitimleri, İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, İlkyardım eğitimleri, Yangın eğitimleri, Çevre koruma eğitimleri, Enerji verimliliği ve tasarruf eğitimleri, Yönetim sistemi eğitimleri, Kişisel gelişim eğitimleri, Hijyen ve gıda güvenliği eğitimleri, Sürdürülebilir Turizm eğitimleri

Bu kapsamda kurduğumuz Oden Academy platformu  aracılığı ile de çalışanlarımız için uygun eğitimlerin kendilerine ulaşmasını ve güncel duyuruları paylaşmayı sağlamaktayız.

Kariyer Yönetimi

Turizm öğrencilerinin çalışma hayatında tecrübe kazanmaları adına staj imkânı sağlamaktayız. Çalışanlarımızı eğitimlerle ve kariyer yönetimi programları ile desteklemekteyiz. Çalışanlarımızı mümkün olduğunca yetiştirerek ihtiyaç duyulan pozisyonları kendi bünyemiz dâhilinde karşılamayı amaç edinmekteyiz.

Çalışan Öneri ve Görüşleri

Çalışanlarımızın öneri ve görüşlerini değerlendirmek amacıyla yılda 1 defa Personel Memnuniyeti Anketi yapılmaktadır. Anket sonuçları titizlikle değerlendirilmekte ve gerekli iyileştirmeler planlanmaktadır.

Organizasyonlar

Her yılsonu, yılın yorgunluğunu atmak, kaynaşmak üzere tüm çalışanların eşleri ile birlikte katıldıkları “Personel Gecesi” düzenlenmektedir.

Her ay “Ayın Personeli seçimi yapılmakta ve kendileri ödüllendirilmektedir.

Her ay doğum günü olan çalışanların doğum günü kutlaması bir parti ile yapılmakta ve pasta kesilmektedir.

Sunduğumuz İmkanlar

Personellerimize ve paydaşlarımıza marka işbirliklerimiz ile avantaj sağlamaktayız.

Yasal Uyum

Tesisimiz Ulusal ve uluslararası yasalara uyumlu çalışmaktadır.

ISO-Logo

ISO 50001:2018

Enerji Yönetim Sistemi

SURDURULUBELIR-LOGO-3.ASAMA-TR 5444444

Tesisimiz 2023 yılında 3.Aşama Sürdürülebilir Turizm Sertifikası almıştır.

1231111

Tesisimiz 2020 yılında Güvenli Turizm Sertifikası almıştır.

ISO-Logo

ISO 9001: 2015

ISO-Logo

ISO 14001:2015

ISO-Logo

ISO 10002:2018

logo_top

Tesisimiz 2004 yılında Mavi Bayraklı Plaj olmaya hak kazanmıştır.

sifir-atik-logo-12BCABF963-seeklogo.com

Tesisimiz 2019 yılında Sıfır Atık Sertifikası almıştır.

Tesisimiz 2018 yılında Yeşil Yıldız Sertifikası almıştır.

Çevreye Saygı

Dünyada saygın olabilmek için çevreye ve insana saygılıyız. Misafirlerimizin konforundan taviz vermeden, su, elektrik, enerji, kimyasal, katı atık miktarlarının kontrol altına alınması, çevreye ve doğal kaynaklara yönelik oluşabilecek zararın en aza indirilmesini hedeflemekteyiz. Sürdürülebilir turizm ilkeleri ışığında aldığımız önlemler ile doğal kaynak kullanımı azaltılmış, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesi ve mümkün ise ortadan kaldırılabilmesi için uygulamalar güncellenmiştir.

Enerji kaynaklarımızın sınırlı olduğunun bilincinde olup, daha az enerji ve su tüketimini desteklemek için tüketim verilerimizi takip ediyor, çalışanlarımızı bilinçlendiriyor, enerji verimliliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak maksadıyla çalışmalar yapıyoruz. Çevreye zarar vermemek için atıklarımızı ve tehlikeli atıklarımızı geri dönüşüm ilkeleri çerçevesinde doğayı kirletmeyecek şekilde değerlendiriyoruz. Bölgemize özel bitki ve hayvan türlerini korumak için özen gösteriyoruz.

Çevre Politikası

Kuruluşumuz, yenilenmiş yüzü ile çalışma yöntemlerini belirlerken çevresel duyarlılıkların birincil öncelikli olarak değerlendirilmesi gerekliliği düşüncesi ile yola çıkmıştır. Bu bilinç ışığında, personelinden misafirlere kadar olan her sürecin çevresel olarak sürdürülebilir, çevreye duyarlı ve iyileştirici yönde gelişimini amaç ve ilke olarak belirlemiştir.

Kuruluşumuz, aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda planlama ve uygulama stratejileri üreterek, çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir çevre için her alandaki potansiyel ve performansımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmektedir.

Doğa dostu bir otel olarak çevresel duyarlılık politikamız gereği;

 • Sağlık, hijyen ve misafir memnuniyeti konularından ödün vermeden genel su tüketimini azaltmak amacıyla su tasarrufu sağlayan donanımlar kullanmaktadır.

 • Otelimizde kullanılan ısıtma ile ilgili enerjinin çoğunu, temiz ve yenilenebilinir bir enerji kaynağı olan, jeotermal enerji – güneş enerjileri kullanılarak sağlandığını,

 • Otelimizde enerji ve su kullanımını azaltarak ekolojik yaşama duyarlılık açısından siz istemedikçe havlu, nevresim ve çarşafların değiştirilmediğini,

 • Otelimizde tüm atıkların ayrı toplanarak geri dönüşümlerinin yaptırıldığını ve bu amaçla atıkların ayrı toplanması için katlarda geri dönüşüm atık kutularının bulunduğunu,

 • Otelimizde kullanılan şampuan, deterjan, dezenfektan ve diğer malzemelerin çevreye duyarlı ürünlerden kullanıldığını,

 • Otelimizde 1 numaralı TV kanalından çevreye duyarlılık çalışmalarımız ile ilgili bilgi alabileceğinizi,

 • Oda tuvaletlerinden gerçekleşen su sızıntılarının fark edilmesi ve önlenmesi için personelimizi eğitiyor, konuklarımızdan bu sızıntıları bize bildirmelerini beklediğimizi,

 • Tüm odalarımızda, oda hava kalitesinin korunması amacıyla sigara içilmediğini,

 • Kâğıt tüketimimizi azaltmak için mümkün olduğunca yazışmalarımızı ve duyurularımızı mail ortamında yaptığımızı,

 • Bize yardımcı olarak bu sürece katkı sağlayabileceğinizi,

Biliyor musunuz?

Mavi Bayrak Plaj

Turizm bakanlığı tarafından yürütülen, sağlıklı yüzme suyu, donanımlı plaj ve iyi bir çevre yönetimi ile çevre bilinçlendirme etkinliklerini içeren Mavi Bayrak çalışmalarında başarı  elde ederek MAVİ BAYRAKLI PLAJ olarak misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Sıfır Atık

Çevre bakanlığı sıfır atık yönetmeliğince otelimizde sıfır atık sistemini kurarak bölgede SIFIR ATIK BELGEli tesis olarak öncü olmaktan gurur duymaktayız.

Sıfır atık kapsamında, israfın önlenmesi, atık oluşumunun engellenmesi ve minimize edilmesi, atıkları kaynağında toplayarak geri kazanım sağlanmasını kapsayan atık yönetimimizi kurduk.  Çevre koruma bilincini kurum olarak tüm personelimize ve misafirlerimize aktarmak için sıfır atık yaklaşımında çevre faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yeşil Yıldız

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında  bakanlığın belirlemiş olduğu kriterleri tesisimizde uygulamaya alarak çevreye duyarlı yeşil yıldız otel etiketi almaya hak kazandık. 

Yeşil yıldız projemizle  faaliyetlerimizde enerji tasarrufu, atık miktarının azaltılması , yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması ve yatırımların çevreye duyarlı olarak planlanmasını öne çıkardık.  Ilıca hotel  ilgili çevre mevzuatı, çevre standartları ve çevre projelerinde yer alarak sürdürülebilir çevre yönetimi politikasını izlemektedir.

Kalite Politikası

ILICA HOTEL; Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilik sektöründe Türkiye’nin misafir memnuniyeti en yüksek, en karlı, yenilikçi otel işletmeleri arasında yer almayı hedeflemektedir. Bu amaçla;

 1. Etik değerleri ön planda tutarak misafirlerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru biçimde karşılamak,
 2. Üstün nitelikli insan kaynağına, teknolojik altyapıya sahip olmak ve bunları güncel tutmak için yenilikçi çalışmaları sürekli kılmak,
 3. Sürekli eğitimler ile çalışanlarının huzurlu, motivasyonlu olmasını sağlayarak hizmet kalitesini artırmak,
 4. Çevreye duyarlı, yenilikçi ve hedefleri olan personeli ile sektörde vazgeçilmez olmayı hedeflemek,
 5. Sunduğu güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışı ile misafirlerinin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmak,
 6. Ekip çalışmalarını ön planda tutarak,güler yüz ve güveni,misafir memnuniyetiyle bütünleştirip;üstün kaliteli hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak,
 7. Ve bütün bunları yerine getirebilmek için yasal mevzuatlara ve Kalite Yönetim Sistemi’nin şartlarına uymak ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak KALİTE POLİTİKAMIZDIR.
 

MİSYONUMUZ

 • Ilıca Hotel olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız.
 • Ekibimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
 • Üst yönetimi ve ekibi ile ILICA HOTEL, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.
 

VİZYONUMUZ

 • Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.
 • Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda;karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,
 • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak ve sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak,
 • Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,
 • Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

Enerji Politikası

Ilıca Otel üretim aşamalarında enerjiyi etkin kullanarak Enerji Yönetim Sistemini ve Enerji Performansını sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.

Bu taahhüdü gerçekleştirmek için enerji kullanımı, tüketim yapısı ve ölçeğine uygun şekilde aşağıdaki ilkeleri politika olarak benimsemiştir;

 • Enerji kullanımına, verimliliğine ve tüketimine ilişkin tüm uygulanabilir yasal mevzuat ve diğer şartlar takip edilerek, gerekli aksiyonlar hızlı bir şekilde alınacaktır.
 • Belirlenen amaç ve hedefler periyodik olarak gözden geçirilecek ve bu amaç ve hedeflere ulaşmak için gerekli kaynaklar oluşturulacaktır.
 • Enerji kullanımına, verimliliğine ve tüketimine ilişkin otel içi ekipman, sistem ve proses tasarımlarının enerji performansını artıracak şekilde gerçekleştirilmesi desteklenecektir.
 • İklim değişikliğine olumlu etki yaratacak enerji verimliliği projeleri geliştirilerek uygulanacaktır.
 • Çalışanlarımızda verimlilik bilincinin oluşturulması amacıyla gerekli eğitim ve bilgilendirmeler yapılarak, kayıp ve kaçaklar azaltılacak, enerji verimliliği sağlanacaktır.
 • Enerji performansını etkileyebilecek enerji verimli ürün ve hizmetlerin satın alınması için gerekli destek verilecektir.

Oluşturulan sistemin sürekliliğini sağlamak için Enerji Politikası kayıt altına alınarak sürekli gözden geçirilecek ve gerektiğinde güncellenecektir.

 

İnfo

 • Bilgilendirme
 • İletişim Numaraları
 • Klima Kullanım Kılavuzu
 • Kasa Kullanım Kılavuzu
 • Kanal Listesi

Bilgilendirme

Değerli Misafirimiz, Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort ’e hoşgeldiniz. Otelimizde bulunduğunuz süre içerisinde, konaklamanızın rahat ve güzel geçmesini diler; tüm personelimizin sizlere en iyi hizmeti vermeye daima hazır olduğunu bilmenizi isteriz.

Ilıca Hotel ailesi olarak mutlu tatiller dileriz.

Aşağıda tatiliniz süresince, otelimizde sunulacak olan hizmetlerin bilgilerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Genel

 • Otelimize giriş saatimiz 15:00 itibari ile başlamaktadır. Otelimizden ayrılış saati 11:00’dir.
 • Geç çıkış yapmak isteyen misafirlerimiz, odalarıyla ilgili resepsiyondan bilgi alabilirler. Herhangi bir şekilde bilgi vermeden odalarını geç boşaltan misafirlerimizin oda hesaplarına 1 günlük oda ücreti otomatik olarak işlenecektir.
 • Oda kartlarınız, resepsiyona iade edilmediği takdirde her oda kartı için oda hesabınıza 1USD charge edilecektir.
 • Otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek kabul edilmemektedir.

Odalar

 • Oda kartı, kartın arkasında yazılı olan kullanım talimatlarına göre kullanılır.
 • Şifreli kasalar, odalarda ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Kıymetli eşyalarınızı lütfen kasada muhafaza ediniz. Şifreli kasa kullanma talimatı kasa üzerinde yer almaktadır.
 • Odalarımızda sigara içmek kesinlikle yasaktır. Odasında sigara içildiği tespit edilen misafirlerimizin oda hesaplarına otomatik olarak sistem tarafından 50USD ücret yansıtılmaktadır.

Kalama Restaurant

Kalama Restaurant otelimizin lobi katında yer almaktadır.

Kahvaltı: 07:30-10:30 | Pazar : 08:00-11:00

Akşam Yemeği: 19:00-21:00

 • Oda & Kahvaltı konaklayan misafirlerimiz için açık büfe kahvaltı hizmetimiz ücretsizdir.
 • Yarım Pansiyon konaklayan misafirlerimiz için açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği ücretsizdir.
 • Açık büfe kahvaltı servisinde sunulan çay ve kahveler (makine ve filtre kahve), taze bitki çayları ve meyve suyu çeşitleri. Akşam Yemeğinde Su, çay, kahveler (makine ve filtre kahve) ve taze bitki çayları ücretsiz olarak servis edilmekte olup, diğer içecekler ücretli olarak servis edilmektedir.
 • Yarım Pansiyon konaklamalar; akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır.
 • Açık Büfe Kahvaltı kişi başı: 850 TL , Akşam Yemeği kişi başı 1250 TL dir.

Lobby Bar

Otelimizin lobi katında yer almaktadır. Lobby Barımız 7/24 hizmet vermektedir.

Room Service

Oda servisimizden 7/24, 7040 nolu telefonumuzu arayarak hizmet alabilirsiniz.

Mini Bar

Günlük olarak 2 adet su, çay ve kahve ikram olarak odalarınızda bulunmaktadır. İkramlar dışındaki yiyecek ve içecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir.

SPA & Thermal Merkezi

Otelimizin -1. katında yer almakta olup, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Hamam, sauna, Thalasso havuzu, açık/kapalı termal havuz, çocuk havuzu ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Kapalı çocuk havuzu ve kapalı termal havuz 15 Eylül-15 Haziran tarihleri arasında, kış dönemi hizmet  vermektedir.

SPA Merkezine 7016 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fitness

Otelimizin -1. katında, Spa Merkezimiz içerisinde yer almaktadır. 08:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Ilıca Kids Club

Ilıca Kids Club, 10:00-22:00 saatleri arasında çocuklarımıza hizmet vermektedir.

 

İnternet - Wifi

Wifi kullanımı ücretsizdir.

ILICA HOTEL ağından bağlanarak oda numaranızı ve doğum tarihinizi gün/ay/yıl şeklinde girerek Wifi’ye bağlanabilirsiniz. Doldurulması gereken alanlar kırmızı ile belirtilmiştir.

 

Plaj ve Havuzlar

Odalarımızda bulunan banyo havlularımız plaj kullanımına uygun değildir. Plaj kullanımı için sahilimizde peştemal hizmetimiz bulunmaktadır.

Sahilimizde bulunan şezlonglara peştemal veya havlu konularak rezerve yapılmamasını önemle rica ederiz.

KVKK

Konuk aydınlatma metnine, https://ilicahotel.com/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilir Turizm

Sürdürülebilir turizm ilkeleri ışığında otelimizde aldığımız önlemler ile doğal kaynak kullanımı azaltılmış, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesi ve mümkün ise ortadan kaldırılabilmesi için uygulamalar yapılmaktadır.

Sürdürülebilirlik politikamıza göz atmak ve daha fazla bilgi almak için adresi ziyaret edin. 

https://www.ilicahotel.com/surdurulebilirturizm/

Misafir İlişkileri

Tüm arzu ve istekleriniz için, Misafir İlişkileri görevlilerimiz sizlere destek olacaktır.

Misafir İlişkilerine, üst menüde yer alan telefon butonundan, 7077 veya 0 numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

TELEFON KULLANMA TALİMATI: 
Hat Almak İçin;“9” u tuşlayarak çevir sesini bekleyiniz ve telefon numarasını tuşlayınız.
Şehirlerarası Hat Almak İçin;“9”, “0” ı tuşlayınız. Şehir kodundan sonra telefon numarasını tuşlayınız.
Odadan Odaya Arama;Sadece aramak istediğiniz oda numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.
Otel İçini Arama;Aramak istediğiniz departmanın dahili numarasını tuşlayınız
DAHİLİ NUMARALAR: 
Santral0
Resepsiyon1008
Misafir İlişkileri7077
Rezervasyon7100-7101
Kat Hizmetleri7029-7030
Oda Servisi7040
Grill Bar7055
Spa &Thermal7016
Güvenlik7052
ULAŞIM BİLGİLERİ 
Taksi02327231819
TransferLütfen Misafir İlişkileri ile iletişime geçin 7077
Çeşme Seyahathttps://cesmeseyahat.net
HAVAYOLLARI / AIRLINES 
Turkish Airlines0850-333-0849
Pegasus0888-228-1212
Atlasjet0850-222-0000
Anadolu Jet0850-333-2538
SunExpress444-0-797
HAVALİMANI / AIRPORTS 
İzmir Adnan Menderes Havalimanı0232-455-0000

KANAL ADISIRA
TRT11
STAR2
ATV3
KANAL D4
SHOW TV5
FOX6
TV87
D MAX8
TLC9
TV8,510
BEYAZ TV11
KANAL 712
TEVE 213
TRT214
TRT ÇOCUK15
DİSNEY16
CARTOON17
MİNİKA ÇOCUK18
MİNİKA GO19
TRT HABER20
CNN TÜRK21
NTV22
A HABER 23
TELE124
HALK TV25
ULUSAL KANAL26
ÜLKE TV27
BLOOMBERG TV28
TRT BELGESEL29
NAT.GEOG. TÜRKÇE30
TRT SPOR31
BEIN SPORT32
A SPOR33
TRTSPOR 234
SPORTS TV35
EURO SPORT 36
TRT MÜZİK37
KRAL TV38
NUMBER139
POWERTÜRK40
DREAM 41
TRT WORLD42
ARD43
ZDF44
RTL45
PRO 746
BBC47
FRANCE 2448
TV 5 MONDE49
RAİ50
AL JAZEERA ARAP51
AL JAZEERA İNG.52
AL ARABİYA52
ABC 53
CNN INT.54
CNBC55
ROSSIYA 1 (RTR )56
AZ TV 57
NHK WORLD58
NATİONAL GEOGRAPHİC59
FASHİON TV60

Mini Bar

Miller
260₺
Efes Şişe 33cl
180₺
Burn Enerji İçeceği / Burn Energy Drink
150₺
Coca Cola / Zero
85₺
Fuse Tea
85₺
Meyve Suyu / Fruit Juice
90₺
Xpress Latte
120₺
Premium Soda / Mineral Water
75₺
Cam Su / Water
60₺
Lüks Çerez / Lux Appetizers
185₺
Toblerone
135₺
Bounty
135₺
Snickers
125₺
M & M
185₺
Master Potato
240₺
Tadım Spotif Bar
95₺
Wafer Master 120gr
220₺

Oda Servisi Menü

 • Yemek
 • İçecek
 • Kampanya
 • Başlangıçlar
 • Aperatifler
 • Salatalar
 • Makarnalar
 • AnaYemek
 • Tatlılar
Gün Işığı Kahvaltısı / Çeşme Sunshine Breakfast (2 Kişilik/ For 2 Person)
2000₺

Beyaz peynir, tulum peyniri, kaşar peyniri, domates, salatalık, yeşil ve siyah zeytin, tereyağı, reçel, marmelat, bal, yoğurt ve omlet. Taze ekmek çeşitleri, poğaça simit, çay ve portakal suyu ile servis edilir. (Kahvalatı servisimiz saat 12:30'a kadar verilmektedir.)

Feta cheese, tulum cheese, yellow cheese, tomato, cucumber, green and black olives, butter, jam, marmalade, honey, yoghurt and omelette. Served with fresh bread selection, pastry, Turkish bagel tea and orange juice. (Our breakfast service is provided until 12:30 p.m.)

Ege Kahvaltısı / Aegean Breakfast (1 Kişilik / For 1 Person)
500₺

Simit, poğaça, dilim domates, salatalık, kaşar peyniri, beyaz peynir, yeşil zeytin, siyah zeytin, bal, reçel, tereyağ, kaymak, haşlanmış yumurta, çay ve portakal suyu.

Turkish bagel, pastry, beef ham, salami, tomato, cucumber, lord cheese, tulum cheese, yellow cheese, feta cheese, green and black olives, honey, jam, butter, clotted cream, boiled egg, tea and orange juice.

Sade Omlet / Plain Omelette
125₺
Sebzeli Omlet / Omelette with Vegetables
140₺
Karşılık Omlet / Mixed Omelette
200₺
Günün Çorbası / Soup of the Day
175₺

Lütfen servis personelinden bilgi alınız.
Please get information from service staff

Zeytinyağlı Tabağı / Vegetables with Olive Oil
300₺

Mevsim Zeytinyağlıları / Seasonal Vegetables

Hamburger
375₺
Cheeseburger
400₺
Kumru / Traditional Cesme Sandwich
300₺

Patates Kızartması ile
With French fries

Ayvalık Tost / Ayvalık Toast
300₺

Kaşar peyniri, sosis, salam, sucuk, domates, rus salatası, salatalık turşusu ve patates kızartması ile
Yellow cheese, sausage, salami, Turkish, sausage, tomato, Russian salad, pickled cucumbers and with french fries

Ilıca Tost / Ilıca Toast
300₺

Salam, sucuk, sosis, kaşar, tulum peynirleri ve çemen ile

With salami, Turkish sausage, sausage, yellow, tulum cheeses and fanugrek

Patates Kızartması / French Fries
160₺

Yanında ketçap - mayonez ile

With ketchup and mayonnaise

Elma Dilim Patates / Potato Wedges
175₺

Yanında ketçap - mayonez ile

With ketchup and mayonnaise

Üç Burger / Trio Burger
400₺

Patates kızartması ve Cafe de Paris sos ile

With French fries and Cafe de Paris sauce

Çıtır Piliç / Crispy Chicken
350₺

Kızarmış piliç göğsü dilimleri, patates kızartması ve tartar sos ile

Fried chicken breast served with french fries and tartar sauce.

Peynir Tabağı / Cheese Plate
550₺
Yunan Salatası / Greek Salad
250₺

Beyaz peynir ile

With feta cheese

Izgara Tavuk Salata / Grilled Chicken Salad
300₺

Bahçe yeşillikleri, dilimlenmiş tavuk parçaları, nar ekşisi ve sızma zeytinyağları ile

Garden greens, slices chicken pieces with pomegranate syrup and extra virgin olive oil

Keçi Peynirli Salata / Bowl with Goat Cheese
300₺

Roka, iceberg marul, Akdeniz yeşillikleri, salatalık, portakal dilimleri, ceviz içi, yeşil elma, keçi peyniri, ahududu sirkesi

Deniz Mahsülleri Salata
400₺

Deniz mahsülleri, karpuz kapari tost melba, zeytinyağı, nar ekşisi, pesto sos ile

Sebzeli Kase / Bowl with Vegetables
250₺

Akdeniz yeşillikleri, ızgara sebzeler, kinoa, sumak, zeytinyağı ve balzamik sirke ile

Mediterrenian greens, grilled vegetables, quinoa, sumac with olive oil and balsamic vinegar

Thai Soslu Tavuklu Kase / Chicken Bowl with Thai Sauce
300₺

Akdeniz yeşillikleri, ızgara sebzeler, kinoa, sumak, zeytinyağı ve balzamik sirke ile

Mediterrenian greens, grilled vegetables, quinoa, sumac with olive oil and balsamic vinegar.

Somonlu Kase / Bowl with Salmon
450₺

Akdeniz yeşillikleri, kinoa, portakal, brokoli, avokado, kuşkonmaz

Mediterrenian greens, quinoa, orange, broccoli, avocado, asparagus with olive oil

Penne Napoliten
275₺

Domates sosu ile
With Tomato Sauce

Penne Fesleğen Soslu
275₺

With Basil Sauce

Penne Bolonez
325₺

Tercihinize göre napoliten, bolonez veya fesleğen sos ile

Spagetti Napoliten
275₺

Domates sosu ile
With tomato sauce

Spagetti Fesleğen Soslu
275₺

With Basil Sauce

Spagetti Bolonez
325₺

Kıyma sosu ile
With Meat Sauce

Deniz Mahsülleri Spagetti / Spaghetti with Seafood
450₺

İstiridye sosu ile
with Oyster sauce

Tavuklu Noodle / Noodle with Chicken
350₺

Teriyaki sos ile
With Teriyaki Sauce

Ev yapımı mantı
325₺

Sarımsaklı yoğurt ve baharat sos ile
Served with garlic yoghurt and spice sauce

Vegan Şinitzel / Vegan Schnitzel
300₺

Patates ve domates ile
with Potatoes and tomato

Tavuk Şinitzel / Chicken Schnitzel
450₺

Patates kızartması ile
with french fries

Izgara Köfte / Grilled Meatballs
550₺

Pilav, közde sumaklı soğan, domates, biber ve patates ile

Served with rice grilled onion with sumac, tomato, pepper and french fries

Dağ Kekikli Kuzu Pirzola / Lamb Meat with Fresh Thyme
850₺

Pilav, közde sumaklı soğan, domates, biber ve patates ile

Served with rice, grilled onion with sumac, tomato, pepper and french fries

Teriyaki Soslu Somon Izgara / Grilled Salmon with Teriyaki Sauce
650₺

Kinoa, nar, havuç, mantar ve zeytinyağı ile
Quinoa, pomegranate, carrot, mushrooms with olive oil

Dana Madalyon Izgara / Grilled Beef Medallion
900₺

Mantar, ıspanak ve demi glace sos ile

Mushrooms, spinach with Demi Glace sauce

Dondurma / İce Cream
50₺

1 Top - Tercihinize göre çilekli, çikolatalı veya vanilyalı dondurma
1 Scoop - Choice of chocolate, strawberry or vanilla ice-cream

Sakızlı Muhallebi / Mastic Pudding
150₺

Tarçın ile
With cinnamon

Fırın Sütlaç / Rice Pudding
150₺

Fındık ile
with hazelnut

Limonlu / Lemon Cheesecake
200₺
Tiramisu
200₺

Karamel sos ile
With caramel sauce

Profiterol
200₺
Oreo Devils Cake
230₺
Mevsim Meyveleri / Seasonal Fruits
200₺

Dilimlenmiş taze mevsim meyveleri
Sliced fresh seasonal fruits

 • İçecekler
 • Alkollü İçecekler

Sıcak İçecekler
Hot Beverages

Bitki Çayları / Herbal Tea
60₺
Taze Bitki Çayı / Fresh Herbal Tea
120₺
Çay / Turkish Tea
35₺
Türk Kahvesi / Turkish Coffee
90₺
Nescafe / Instant Coffee
75₺
Laktozsuz Sütten Nescafe
85₺
Sıcak Çikolata / Hot Chocolate
120₺
Espresso
90₺
Cappuccino
100₺
Americano
90₺
Latte
120₺
Laktozsuz Sütten Latte
130₺
Filtre Kahve
90₺
Salep
120₺

Spesiyal Kahveler
Special Coffee

Lotus Coffee
185₺
Oreo Coffee
185₺
Vanilya -Karamel
185₺
Limonatalı Kahve
185₺

Buzlu Kahveler
Ice Cofees

Iced Americano
120₺
Coffee Frappe
120₺
Iced Cappuccino
130₺
Iced Latte
130₺
Laktozsuz Sütten Iced Latte
140₺

Milkshake

Vanilyalı Milkshake / Vanilla Milkshake
185₺
Çikolatalı Milkshake / Chocolate Milkshake
185₺
Çilekli Milkshake / Strawberry Milkshake
185₺

Meşrubatlar
Soft Drinks

Küçük Su / Small Bottle Water
30₺
Büyük Su / Big Bottle Water
60₺
Soda / Mineral Water
50₺
Premium Soda / Premium Mineral Water
75₺
Churcill
70₺
Ayran / Buttermilk
75₺
Limonata / Lemonade
85₺
Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero
85₺
Fanta, Sprite
85₺
Fuse Tea
85₺
Cappy Meyve Suyu / Cappy Fruit Juice
90₺
Taze Portakal Suyu / Fresh Orange Juice
120₺
Burn Enerji İçeceği / Burn Energy Drink
150₺

Biralar / Beers

Efes Malt 33cl
180₺
Efes Pilsen Şişe 33cl
180₺
Efes Özel Seri 50cl
250₺
Belfast 50cl
275₺
Miller 33cl
260₺
Bomonti Filtresiz 50cl
250₺
Becks 33cl
260₺
Bud 33cl
260₺
Amsterdam Navigator 50cl
400₺
Grolsch 45cl
450₺
Corona 35.5cl
350₺
Duvel 33cl
500₺
Erdinger 33cl
350₺
/*! elementor - v3.21.0 - 26-05-2024 */ body.elementor-page .elementor-widget-menu-anchor{margin-bottom:0}

Alkollü Kokteyller
Alcoholic Cocktails

Aperol Spritz
350₺
Espresso Martini
350₺
White Russian
350₺
Mojito
350₺
Green Apple Martini
350₺
Sex on the beach
350₺
Tequila Sunrise
350₺
Frozen Margarita
350₺
Pina Colada
350₺
Negroni
400₺
Long Island Ice Tea
425₺

Spesiyal Kokteyller
Special Cocktails

Tropical Illizyon
400₺
Instant Crush
400₺
Mellow Passion
400₺

Alkolsüz Kokteyller
Non-Alcoholic Cocktails

Cinderella
185₺
Florida
185₺
Virgin Pina Colada
185₺
Alkolsüz Mojito
185₺
Blue Laguna
185₺

Rakılar

Yeni Rakı 5cl
200₺
Tekirdağ Rakı 5cl
215₺
Beylerbeyi Göbek 5cl
230₺
Yeni Rakı 20cl
750₺
Yeni Rakı 35cl
1350₺
Yeni Rakı 70cl
2600₺
Yeni Rakı Uzun Demleme 70cl
2850₺
Tekirdağ Rakı 20cl
850₺
Tekirdağ Rakı 35cl
1450₺
Tekirdağ Rakı 70cl
2750₺
Tekirdağ Altın Serisi 35cl
1550₺
Tekirdağ Altın Serisi 70cl
2850₺
Beylerbeyi Göbek 35cl
1600₺
Beylerbeyi Göbek 70cl
2950₺

Şaraplar
Wines

Kadeh Şaraplar
Glass of Wines

Beyaz Kadeh Şaraplar
Glass of White Wines

Sevilen Majestik Sauvignon Blanc
240₺
Sevilen İsabey -Sauvignon Blanc
470₺
Kavaklıdere Ancyra Sauvignon Blanc
320₺

Pembe Kadeh Şaraplar
Glass of Rose Wines

Sevilen Majestik
240₺
Sevilen RSE Syrah&Kalecik Karası
250₺
Lamberti Blush
300₺

Kırmızı Kadeh Şaraplar
Glass of Red Wines

Sevilen Majestik Grenache Kalecik Karası
240₺
Sevilen İsabey - Cabarnet Sauvignon & Merlot
350₺
Sevilen Plato Kalecik karası
380₺
Sevilen Parsel II Merlot
340₺
Kavaklıdere Ancyra Merlot
280₺
Lucien Arkas Bağları Antre Öküzgözü & Boğazkere
320₺

Kırmızı Şaraplar / Red Wines

Sevilen Majestik Syrah Kalecik Karası
1100₺
Sevilen İsabey Cabarnet & Sauvignon & Merlot
1650₺
Sevilen Plato - Kalecik Karası
1800₺
Sevilen Parsel I Syrah
1600₺
Sevilen Parsel II Merlot
1600₺
Urla Vourla Syrah Cabernet Sauvignon
2850₺
Urla Nexus Merlo'd Nero'd Avalo
2950₺
Kavaklıdere Anycra Merlot
1300₺
Kavaklıdere Selection Öküzgözü Boğazkere
2100₺
Lucien Arkas Bağları Consensus Shiraz Cabarnet Sauvignon
2950₺
Lucien Arkas Bağları Antre Öküzgözü & Boğazkere
1500₺
Suvla Karasakız
1600₺
Suvla Boğazkere & Öküzgözü
1700₺

Beyaz Şaraplar / White Wines

Sevilen İsabey Majestik Sauvignon Blanc
1100₺
Sevilen İsabey Chardonnay
2150₺
Sevilen İsabey Sauvignon Blanc
2250₺
Sevilen Late Harvest Muscat (Tatlı)
1850₺
Urla Symposium
1750₺
Urla Chardonay
2600₺
Urla Sauvignon Blanc
2500₺
Kavaklıdere - Ancyra Savignon Blanc
1500₺
Lucien Arkas Bağları Mon Reve Chardonnay Chenin Blanc
1950₺
Lucien Arkas Bağları Antre Sauvignon Blanc
1500₺
Suvla Sauvignon Blanc Semillion
1950₺
Suvla Misket Narince
1750₺

Pembe Şaraplar / Rose Wines

Sevilen Majestik
1100₺
Sevilen RSE Syrah & Kalecik Karası
1150₺
Sevilen R Rose
1600₺
Urla Serendias
1700₺
Lamberti Pinot Grigio Blush
1400₺

Köpüklü Şarap ve Şampanyalar
Sparkling Wines and Champagnes

Kavaklıdere - İnci Damlası
3500₺
Kavaklıdere Altın Köpük
5000₺
Cordon Rouge
12500₺
Moet Candon
12500₺

Votkalar / Vodkas

Absolute(5cl)
250₺
Smirnoff(5cl)
250₺
Absolute 70cl
3250₺
Smirnoff 70cl
3250₺
Grey Goose 70cl
8500₺

Cinler / Gin

Beefeater (5cl)
260₺
Gordon's (5cl)
250₺
Bombay (5cl)
325₺
Hendricks (5cl)
485₺
Beefeater (70cl)
3400₺
Gordon's (70cl)
3250₺
Bombay (70cl)
4350₺
Hendricks (70cl)
6500₺

Romlar

Bacardi (5cl)
275₺
Bacardi (70cl)
3600₺

Aperatifler / Aperitifs

Martini 5cl
250₺

Dry, Bianco, Rosso

Campari 5cl
275₺

Dry, Bianco, Rosso

Tekilalar

Olmeca Tekila 5cl
275₺
Olmeca Gold 5cl
275₺
Olmeca Tekila 70cl
3600₺
Olmeca Gold 70cl
3600₺

Viskiler / Whiskies

J&B (5cl)
250₺
Chivas Regal 12 Years (5cl)
320₺
Chivas Regal 18 Years (5cl)
575₺
Jack Daniel's (5cl)
320₺
The Glenlivet 12 Years (5cl)
480₺
Johnnie Walker Red Label (5cl)
260₺
Johnnie Walker Black Label (5cl)
300₺
Johnnie Walker Gold Label (5cl)
480₺
Johnnie Walker Blue Label (5cl)
1850₺
J&B 70cl
3250₺
Chivas Regal 12 Years 70cl
4250₺
Chivas Regal 18 Years 70cl
8500₺
Jack Daniels 70cl
4250₺
The Glenlivet 12 Years 70cl
6450₺
Johnnie Walker Red Label 70cl
3400₺
Johnnie Walker Black Label 70cl
3900₺
Johnnie Walker Gold Label 70cl
6450₺
Johnnie Walker Blue Label 70cl
25000₺

Konyaklar

Hennessy V.S. 5cl
500₺
Remy Martin V.S.O.P. 5cl
700₺
Henessy V.S. 70cl
6750₺
Remy Martin V.S.O.P. 70cl
9500₺

Likörler

Amaretto 5cl
230₺
Archer's 5cl
230₺
Malibu 5cl
230₺
Safari 5cl
230₺
Bailey's 5cl
230₺
Sevilen Majestik
Şişe: 280₺ Kadeh:65₺

Kırmızı veya Beyaz şarap.
Red or White wine.

Cocktail O'Clock

Tüm kokteyllerde geçerli %15 İndirim!

Şarap Kampanyası

İsabey Cabernet Savignon
İsabey Savignon Blanc
La Antre Öküzgözü / Boğazkere
La Antre Savignon Blanc
Marka şaraplarda %15 indirim!

Kalama Restaurant

Açık büfe yemeklerimizin servis edildiği Kalama Restaurant, lobi ile aynı kattadır.

Diyet ürünlerden doğal lezzetlere, en taze meyvelerden, organik sebzelere, farklı damak zevkleri seçenekleri sunmakta olan Kalama Restaurant Ege’nin mavi sularını izlemeniz için eşsiz bir mekandır.

Hizmet Saatleri

Kahvaltı Açık Büfe 

Hafta içi – Cumartesi: 7:30 – 10:30

Pazar: 08:00 – 11:00

Akşam Yemeği

Yaz Sezonu: 19:30-21:30

Kış Sezonu: 19:00-21:00